اخبار

☁ابرآگهی

 لباس ها پرواز می کنند!

دومین ایده ارائه شده به برند تولید کننده پودر ماشین لباسشویی.

همانطور که در پست قبل اشاره شد، پیام مورد نظر سفارش دهنده "رهایی لباس ها از آلودگی و حس لطافت و سبکی بعد از شستشو بود". بر همین اساس، تیم خلاقیت ان.اچ.پی مدیا ایده پرواز لباس ها را پیشنهاد نمود

اجرای پرفورمنس تبلیغاتی در قالب یک فلش ماب(Flash mob)، در یک مجتمع تجاری بزرگ، دومین ایده ای بود که به شرکت سفارش دهنده پیشنهاد شد.

تعدادی از بازیگران تیم اجرایی ، که لباسی یک دست سفید به تن دارند از نقاط مختلف نزدیک به محل اجرا، لباس های آلوده ای را بر روی زمین می کشند. با بازی اغراق شده بازیگران، گویا  لباس ها به خاطر آلودگی شان بسیار سنگین تر از حد عادی هستند. در این مرحله توجه مردم به آنها جلب خواهد شد.

در محل اجرا یک ماشین لباس شویی در ابعاد بزرگ قرار دارد که دستگاه ابرآگهی درون آن قرار خواهد گرفت. بازیگران برای رسیدن به درب ماشین لباس شویی باید از یک نردبان بالا بروند.

لباس ها به درون ماشین لباسشویی ریخته می شوند . بر روی لباس ها پودر ماشین لباسشویی ریخته می شود. درب لباس شویی بسته می شود و ماشین به کار می افتد.

بعد از لحظاتی کوتاه که کار ماشین لباس شویی تمام شده است، درب آن باز می شود . حالا با استفاده از دستگاه ابرآگهی لباس هایی که شسته شده اند و از تمیزی سبک شده اند به پرواز در می آیند.

شنیدن یا دیدن یک داستان همیشه برای مخاطب جذاب بوده است. تجربه دیدن و لمس یک داستان در قالب نمایش و در جایی که انتظارش را نداشته است آنچنان جذاب و تاثیرگذار است که مخاطب، پیوند این اتفاق هیجان انگیز با نام و تصویر برند مورد نظر را تا مدت ها به خاطر خواهند سپرد.

خانه رسانه ان.اچ.پی: ارائه دهنده راهکارهای خلاقانه با استفاده از رسانه های جدید.