درباره ما

داستان ما

 
NHP MEDIA اولین و تنها آژانس تبلیغات چریکی (Guerrilla Marketing) در ایران است که به صورت تخصصی راهکارهای پارتیزانی را در جهت افزایش تاثیر تبلیغات و کاهش هزینه‌های آن طراحی و اجرا می‌کند.
ما پیام‌ تبلیغاتی را در قالب یک سناریوی میدانی غافلگیرانه و با استفاده از ابزارهای جدید تبلیغاتی به مخاطب هدف منتقل می‌کنیم. غافلگیری همواره برای مخاطب جذاب است و او دوست دارد تا این تجربه جذاب را با دیگران به اشتراک بگذارد، بنابراین از این اتفاق خلاقانه محتوای ویدیویی تولید می‌نماییم و این ویدیو را در شبکه‌های مجازی منتشر می‌کنیم، جذابیت بالای ویدیو برای مخاطبان باعث انتشار آن با کمترین هزینه خواهد شد.

 

img-about-us-1

----

ما چه مشکلی را حل کرده‌ایم؟
برای انتقال یک پیام تبلیغاتی ابتدا باید نظر مخاطب را جلب نماییم تا بتوانیم پیام خود را به آن‌ها بیان کنیم ولی مردم همیشه در مقابل تبلیغات حالت دفاعی دارند و از آن دوری می‌کنند. صاحبان آگهی اغلب با صرف هزینه های بسیار بالا تلاش می‌کنند تا با حضور حداکثری در رسانه‌ها مخاطبان خود را مجبور به دیدن و شنیدن پیام تبلیغاتی خود نمایند(تعداد بالای پخش آگهی‌های تلویزیونی و بیلبوردهای شهری)، این راهکار از نظر مالی و تصویر عمومی برند به نفع صاحب آگهی تبلیغاتی نیست و از نظر مخاطبان آگهی نیز بسیار آزاردهنده و ناخوشایند است، بنابراین هردو طرف از شرایط موجود رضایت نخواهند داشت.
راهکار ما چه بوده است؟
غافلگیری خلاقانه بوسیله راهکارهای تبلیغاتی چریکی. این بهترین میانبر برای جلب توجه مخاطب بدون آزار دادن او و صرف هزینه‌های سرسام آور است. وقتی روش انتقال پیام برای مخاطب جذاب باشد، نه تنها آگهی برای همیشه در ذهنش ثبت می‌شود، بلکه خود او تبدیل به سفیر پیام شده و آگهی بدون صرف هزینه‌های بالا دست به دست خواهد شد.