ابرآگهی 

بلند پرواری کنید

 

ابرآگهی یکی از جدیدترین شیوه های تبلیغات محیطی ست که با تولید ابرهایی به شکل لوگو یا نوشته مورد نظر شما،آسمان را به یک رسانه تبدیل می کند. بطور متوسط در هر ۱۵ثانیه یک لوگوی ابری تولید می‌شود که به مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه در فضای باز یا بسته معلق خواهد ماند. بدین ترتیب به روشی کاملا منحصر به فرد و به یاد ماندنی در سرتاسر فضای اطراف نشانه ی شما دیده خواهد شد.

 

 

ویژگی ها و مزایای استفاده از ابرآگهی:


۱. مهمترین ویژگی ابرآگهی پرواز آن به سمت بالاست که آسمان را به فضای تبلیغاتی شما تبدیل خواهد کرد، جایی که هیچ رقیب تبلیغاتی وجود ندارد، در نتیجه پیام شما قطعا و به راحتی دیده خواهد شد.
۲. نو ظهور بودن ابرآگهی باعث کنجکاوی مردم شده و این حس کنجکاوی بهترین ابزار برای جذب مخاطبان و انتقال پیام است. علاوه براین، استفاده از ابرآگهی به عنوان یک تکنولوژی جدید تبلیغاتی، شما را به عنوان یک برند پیشرو و به روز معرفی می‌کند،در نتیجه در جایگاه بالاتری از رقبای خود قرار خواهید گرفت.
۳. سرعت بالای تولید ابرآگهی(۱۰تا۱۵ثانیه) باعث می‌شود در مدت زمان بسیار کوتاهی آسمان یا فضای اطراف پُر شود از پیام یا لوگوی شما، در چنین شرایطی امکان دیده شدن پیام ۱۰۰ درصد خواهد بود.
۴. امکان پرواز ابرآگهی‌ها هم در فضای باز و هم در فضای بسته باعث شده است که محدودیت مکانی در اجرای ابرآگهی وجود نداشته باشد، در نتیجه شما می‌توانید از ابرآگهی در هر شرایط و مکانی استفاده کنید.
۵. ابرآگهی ها در فضای باز تا ارتفاع ۱۵۰۰ متر بالا می‌روند، بنابراین پیام شما در یک نقطه محدود نمی‌ماند و افراد بیشتری پیام برند شما را خواهند دید.
۶. ابرآگهی‌ها ۱۰۰درصد با محیط زیست و انسان سازگار هستند. تبلیغات شما برای دیگران کاملا بی ضرر خواهد بود و به عنوان حامی محیط زیست شناخته خواهید شد.
۷.ابرآگهی ها به ذات برای مردم جذابند، نتیجه مهم این جذابیت، تولید هزاران تصویر و ویدیو توسط مردم و انتشار آن‌ها در شبکه های اجتماعی خواهد بود، این تولید محتوای تصویری توسط مردم، ارزانترین و تاثیرگزارترین روش برای انتشار گسترده پیام و شناخته شدن برند شماست.

 

محدودیت‌های ابرآگهی:


۱. شرایط آب و هوایی: دمای زیر منفی ۱۰ درجه سانتیگراد، بارش شدید باران و سرعت باد بالای ۳۵ کیلومتر در ساعت می‌توانند اجرای ابرآگهی را با مشکل مواجه کنند.
۲. شکل ابرآگهی‌ها: ابرآگهی ها نمی‌توانند جزییات کوچکتر از ابعاد ۵ سانتیمتر را نمایش دهند، بنابراین تصاویری که جزییات بسیاری دارند، یا باید اصلاح شده و جزییات آن حذف شوند و یا نمی‌توانند به ابرآگهی تبدیل شوند.
۳.رنگ: امکان رنگی شدن ابرآگهی ها وجود دارد، اما به دلیل اثرات رنگی که از خود به جا می‌گذارند، استفاده از ابرآگهی رنگی در فضای بسته به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. ما همواره استفاده از نورهای رنگی جهت رنگ‌آمیزی ابرآگهی ها را پیشنهاد می‌دهیم.

 

سایت ابرآگهی: www.abraagahi.com