صفحه معلق 

یک جادوی دوست داشتنی

 

به وسیله تکنولوژی صفحه معلق می توان اشیا را بدون هیچ واسطه ای در هوا شناور کرد. برای استفاده از این تکنولوژی هیچ محدودیتی وجود ندارد، هر شی از ۱۰ گرم تا ۱ کیلو گرم می تواند در هوا شناور شود.

 

 

 

ویژگی‌ها و مزایای استفاده از صفحه معلق:

 

۱. برای هر بیننده‌ای معلق بودن یک شیئ در هوا اتفاقی بسیار جذاب است. حال اگر این امکان در خدمت انتقال یک پیام یا هدف تبلیغاتی قرار بگیرد، قطعا تاثیر آن پیام دوچندان خواهد شد.
۲چرخش بدون توقف امکان دیگر این تکنولوژی است. بنابراین علاوه بر شناور بودن شیئ مورد نظر، شما می‌توانید از تمامی زوایا آن را به نمایش بگذارید.
۳. تکنولوژی صفحه معلق قابلیت بسیار بالایی در جلب توجه مخاطبان و جذب مردم در یک مکان مشخص دارد، درنتیجه، این تکنولوژی در نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، رودشوها و حتی ایونت‌های تبلیغاتی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

۴. جذابیت صفحه معلق باعث می‌شود تا هر بیننده‌ای تصاویری را از آن ثبت کند. بنابراین، در صورت استفاده از این تکنولوژی در یک کمپین تبلیغاتی، محتوای تصویری تولید شده توسط مردم و تیم تبلیغاتی، برای استفاده در تبلیغات آنلاین کمپین بسیار جذاب خواهد بود.

.

 

محدودیت‌های صفحه معلق:


۱. محدودیت وزن: این تکنولوژی می‌تواند حداکثر وزن 1کیلوگرم را تحمل کند، که البته با روش ماکت سازی سبک تا حد زیادی این محدودیت رفع شده است.
۲. محدودیت ابعاد: حداکثر ابعادی که این تکنولوژی می‌تواند تحمل نماید یک مکعب 40در40 سانتیمتر است.